PREFABRİK YAŞAM EVLERİ

prefabrik, katlanabilir, yasam, konteyneri, konteyner,

Minimalist yaşam sevenlerin vazgeçilmez tercihi olan prefabrik konteynerler günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır.


 Minimalist yaşam sevenlerin vazgeçilmez tercihi olan prefabrik konteynerler günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu evlerin bu denli yaygınlaşmasının sebebi pandemi sürecinden kaynaklanmaktadır. Dünyada yaşanan salgın süreciyle birlikte popülaritesi oldukça artan prefabrik yaşam evleri bugünlerde daha da talep edilerek büyümeye devam etmektedir.

 Yaşamın en doğal halini sevenlerin bir numaralı tercihi olan prefabrik konteynerler oldukça hızlı kurulum kolay taşınma özelliklerine de sahiptir. Bu özelliği de tercih edilmesine neden olan en büyük etkenlerden biridir. Ayrıca maliyet bakımından da alternatif rakiplerine göre daha uygun olan prefabrik yaşam evleri günümüzde şehrin gürültülü hayatından kurtulmak isteyen vatandaşların uğrak noktası olmuştur. Kimi zaman prefabrik yapının dış cephesine isteğiyle ahşap kaplama yapanlara da rastlamak güç değil. Maliyet açısından prefabrik yaşam evi oluşturmuş ancak doğada olduğundan güzel ve doğal bir görünüm olması açısından bu tür prefabrik evleri de rastlayabiliyoruz. Tabii prefabrik evler yalnızca alternatif yaşam olarak değil birçok sektörde farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

 Kullanım alanları oldukça yaygın olan prefabrik yaşam evleri genelde bekçi kulübesi, inşaat şantiye görevli kulübesi olarak görmek mümkündür. Bunun yanı sıra afet evleri deprem, sel, yangın ve birçok doğal afetlerde de bu yaşam evlerini görmemiz kaçınılmazdır. Keyfi olduğu kadar ihtiyaç olan birçok alanda da kullanılabilen yaşam evleri günümüzde birçok alanda bizlerin ihtiyacı olabiliyor. 

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı