DEPREM KONTEYNER İÇERİĞİ

depremkonteyneri, konteyner, afet, afetkonteyneri, deprem, katlanabilirkonteyneri,

Ülkemizde ve dünyada görülen deprem afetleri için üretilen deprem konteynerları, afet sonrası evleri yıkılan insanlara geçici bir yuva sağlamaktadır.


 Ülkemizde ve dünyada görülen deprem afetleri için üretilen deprem konteynerları, afet sonrası evleri yıkılan insanlara geçici bir yuva sağlamaktadır. Afet sonrasında enkaz altında kalan bireylere yardımcı olmak ve onlarla iletişim halinde kalmak için deprem konteyner içeriği önemlidir. Malzeme bakımından delici ve kırıcı aletler, ışık ve yangın tüpleri en önemlileridir.


 Afet bölgelerine yardım gelene kadar afetzedelere kısa zamanda yardım sağlamak amacıyla içeriğinde yardım malzemeleri bulunan deprem konteynerı kullanılmalıdır. Kurulan deprem konteyner içeriğinde Jeneratör, Delici ve Kırıcı Matkaplar, Seyyar Aydınlatma, Kablolar, El Feneri, Megafon, İlk Yardım Çantaları, Sedyeler, Soğuk İklim Çadırları, Yangın söndürme Tüpleri vb. acil yardım malzemeleri bulunmaktadır. Deprem konteyner içeriği ne kadar zengin olursa o kadar afetzedelere yardımcı olur. Ayrıca  Ahi Yapı Konteynerlarının yanmaz yapısı ve tüm hava koşullarına uygun kullanımı ile afet bölgelerinde daha sağlıklı kullanım ve kolaylık sağlamaktadır. Konteynerın hızlı açılıp kapanması en büyük avantajlardan biridir. Taşınması da diğer konteynerlara göre çok daha az zahmetli ve kolaydır.

 

 İki farklı amaçta kullanılabilen ünitedir. Bunlardan ilki, deprem ve doğal afet bölgelerinde zorunlu malzemeler ile ik yardım malzemelerin depolanmasıdır. Öncelikle afet bölgelerinde kullanılmak üzere deprem afet konteyner içeriğinde battaniye, enkaz eldiveni, temiz su, çadır gibi malzemelerin depolanması için kullanılır. Bunlara ek olarak, çeşitli ilk yardım ürünleri de kullanılabilmektedir.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı