DEMONTE KONTEYNER

Sürekli yer değiştiren ve seyahat içinde olan firmaların tercihi olan Demonte konteyner kurulum kolaylığı ve hızıyla okul, hastane binaları, fuar organizasyonları, sosyal organizasyonlar, afet bölgeleri ve mülteci kamp yerleşkeleri için ilk tercihlerden biridir.


Sürekli yer değiştiren ve seyahat içinde olan firmaların tercihi olan Demonte konteyner kurulum kolaylığı ve hızıyla okul, hastane binaları, fuar organizasyonları, sosyal organizasyonlar, afet bölgeleri ve mülteci kamp yerleşkeleri için ilk tercihlerden biridir. Yapı modelinin öne çıkan avantajları hızlı üretim, kolay sevkiyat ve yerinde kısa zamanda kurulum üstünlüğüdür.

 Wc- duş, yemekhane, yatakhane, depo, yaşam ünitesi, askeri tesis, vb. Birçok kullanım amacına göre tasarlanabilen yapıya sahiptir. Yalıtım olarak diğer konteynerlara oranla yüksek olmasından kaynaklı genellikle sert iklime sahip bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alt ve üst şasesi, direkleri, sandviç panel duvar ve çatıları, kapı penceresi ile kullanıma hazır demonte konteyner paket sistemi afet bölgeleri için al-kur-kullan şeklindedir. Standart konteyner üretimlerinde nakliye esnasında birer tane sevk edilirken demonte konteyner az kapladığı yer avantajları sayesinde birden fazla şekilde sevk edilebilmektedir. Konteyner sektörünün kısa sürede göz bebeği haline geldiğini de söyleyebiliriz. Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafi konum, hava şartları ve yaşanan afetler nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

 Her ne kadar tekniksel ve işlevsel nedenlerden dolayı tercih edilen demonte konteyner aynı zamanda nakliye maliyetlerinide yarıya düşürdüğü gerçeğide göz önünde bulundurulmalıdır. Bir Tır aracı demonte harici standart üretimle en fazla iki ünite taşınabilirken demonte modeli kullanılarak 10 adet ünite taşınabiliyor. Bu nedenle hem maliyet hem de hız ve kolaylık sağlıyor.

 

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı