KATLANIR KONTEYNER AŞEVLERİ

katlanirkonteyner, asevi, katlanirkonteynerasevleri, konteynerasevleri, asevleri, ahiyapi,

Her dönem fakir fukara, garip gureba için hayır amaçlı kurulan aşevleri katlanır konteyner şeklinde uygulanabiliyor.


Her dönem fakir fukara, garip gureba için hayır amaçlı kurulan aşevleri katlanır konteyner şeklinde uygulanabiliyor. Kolay kurulumu ve taşıma ergonomikliği düşünüldüğünde gideceği yerdeki zemin şartları fark etmeksizin sorunsuzca hazır hale getirilebilmektedir. İçerisinde yemek pişirme alanları ve uygun fiziki şartlar oluşturularak yemek servisine hazır hale getirilebilmektedir.

Ramazan ayları başta olmak üzere farklı alanlarda aşevleri kurulmaktadır. Yüzlerce kişiye aynı anda yemek servisi yapabilmek için ergonomik katlanır konteyner alanları kurulabilir. Afet bölgeleri de bu alanlar arasındadır. Yaşanan olumsuz durumlarda bölgeye ilk gidecek ekip ile birlikte getirilen katlanır konteyner aşevleri hızlıca kurularak afetzedelerin yemek ihtiyaçlarını kısa sürede giderebilmektedir. Her iki bölgede de önemli olan husus hızlı kurulum ve taşınma olduğu için bu konulara hizmet eden anlayışa sahip olan katlanır konteyner sistemleri ile çözüm oluşturabilirsiniz. Tüm operasyon bittiğinde tekrar katlanarak eski haline getirilen konteynerler bir sonraki operasyon alanına hazır halde bekletilebilmektedir. Depolama aşamasında ise üst üste istiflenerek az yer kaplamaktadır. Az yer kaplama özelliği gerek taşıma aşamasında gerekse depolama alanında tasarruf sağlar.

Ramazan ayları ve doğal afet bölgelerinde kolaylıkla kullanılan katlanır konteyner aşevleri her an zor durumlar için hazır bulundurulmalıdır. Yaşanacak afetler ya da her sene sevinçle beklenen Ramazan ayında kullanılabilir. Taşıması kolay olacağı için farklı bir bölgede acil ihtiyaç hasıl olursa hızlıca eski hali alınarak transferi sağlanabilir.

 

Resim Galerisi

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı