AFET BÖLGELERİNDE KATLANIR KONTEYNER

konteyner, afetkonteyneri, katlanirkonteyner, ahiyapi, bursakonteyner,

Yaşanan afetler can ve mal kaybına yol açan doğal faaliyetlerdir.


Yaşanan afetler can ve mal kaybına yol açan doğal faaliyetlerdir. Ülkemiz deprem bölgesi olarak sayıldığı için kötü haberlerle sık sık karşılaşıyoruz. Yaşanan afet bölgelerinde katlanır konteyner kullanımı oldukça pratiktir. Bölge yaşayan kişilere anlık olarak giden yardımlarda hızlıca kurularak yaşamaya hazır hale getirilir. Pratik ve hızlı kurulum özelliğinin önemi burada ortaya çıkmaktadır.

Doğal felaket bölgelerinin en büyük ihtiyacı olan barınmanın karşılanabilmesi için ilkel bir yapı olan çadır kullanımı oldukça yüksektir. Fakat uzun süreli kullanıma uygun olmayan bu yapılar ile afetzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak mümkün değildir. Bu yüzden afet bölgelerinde katlanır konteyner kullanımını öneriyoruz. Kısa sürede hazır hale getirilen ve yalıtım konusunda da başarılı olan yapılar ile barınma ihtiyaçları uzun süre ile karşılanabilmektedir. Kızılay ve AFAD gibi öncü kuruluşların faaliyetlerine destek olarak kurulumlar kısa sürede tamamlanarak bir konteyner park kurularak yaşam başlatılabiliyor. Olumsuz şartlar ortadan kalktığında ise tekrar katlanarak farklı bölgelere transferi yapılabilen katlanır konteynerler bir sonraki afetler için hazır bekletilebilir.

Taşıması ve kurulumu çok basit olan ve istenildiği zaman katlanarak eski haline getirilen yaşam alanlarına ulaşmak oldukça basit. Özellikle afet bölgelerinde katlanır konteyner kullanımı zaman tasarrufu sağlayarak yardım için giden birimlerin çabası ile kısa zamanda yaşam alanına dönüştürülmektedir. Afetzedelerin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa zamanda gidermek manevi olarak da mutluluk verecektir. 

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı