KATLANIR KONTEYNER MALİYETİ

katlanirkonteynerfiyatlari, katlanirkonteyner, katlanirkonteynerbursa, katlanirkonteynermaliteti, bursaprefabrik,

İç içe geçen duvarları ve katlanmış şekilde ulaşılabilen katlanır yaşam konteynerlerinin maliyeti en çok sorulan sorular arasında.


İç içe geçen duvarları ve katlanmış şekilde ulaşılabilen katlanır yaşam konteynerlerinin maliyeti en çok sorulan sorular arasında. Peki bize maliyeti nedir? Kısaca makalemizde buna cevap vereceğiz. İçeriği ve özellikleri sabit olan konteynerlerin fiyat performans ürünü olduğunu net bir şeklide belirtebiliriz.

Kapı ve penceresi bulunan, dikdörtgen şeklinde üretilen katlanır yaşam konteynerlerinin maliyeti kullanılan malzemeye göre şekillenir. Katlanır şekilde bulunan konteynerlerin içinde başka bir bölüm bulunmamaktadır. İsteğe göre tuvalet, banyo ve mutfak konumlandırılarak maliyeti değiştirilebilir. Fakat maliyeti düşürmek için yalıtımdan ve yapı taşlarından vazgeçilememektedir. Belirli bir standartta üretilen katlanır yaşam konteynerleri, içerisinde yaşayacak kişinin standartlarını korumak için tasarlanmıştır. Katlanmış şeklide taşınabildiği için transfer maliyetlerini en aza indiren projeler ile siz de kar edebilirsiniz. Konteyner yapıların ısı yalıtımı çok önemlidir. Yaşam alanlarının yaz ve kış aylarında belirli bir derecede olması ve iyi havalandırılabilir olması önemlidir. Bu özellikler direk olarak maliyete etki etmektedir. Konforun maliyete etkileri fiyat artışı olarak yansıyabilir; bu durum tamamen kişiye göre değişkendir.

Standart bir konteynerin kapladığı alan ile katlanır tipteki konteynerin farkı yüksektir. Neredeyse 6 adet katlanmış tipteki konteyner bir standart konteyner yeri kaplamaktadır. Katlanır yaşam konteynerlerinin maliyeti taşıma aşamasında belli olacaktır. Depolama maliyetlerinin artması ile toplam bedelin de arttığı göz önünde bulundurularak, katlanır tipteki çözümler daha ekonomiktir.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı