KATLANIR KONTEYNER KAPI VE CAMLARI PVC Mİ?

katlanirkonteynerkapivecamlari, konteyner, katlanirkonteyner, bursakonteyner, ahiyapi,

Kısa sürede kurulumu yapılabilen katlanır konteyner kapı ve camları PVC olarak inşa edilmektedir.


Kısa sürede kurulumu yapılabilen katlanır konteyner kapı ve camları PVC olarak inşa edilmektedir. Yalıtımın önemi her yaşam alanında öncelik sayılmaktadır. Enerji giderlerinin artması bütçeyi olumsuz etkileyeceği için PVC kullanımı size tasarruf sağlayacaktır. Standart kapı ve pencere kullanımı ile tasarruf sağlanamayacağı için kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Pratik ve kullanışlı olan katlanır konteynerlerin kurulumu da oldukça kolaydır. Taşınmasının pratik olduğu düşünüldüğünde kolayca istenilen yere taşınabilir. İstiflendiğinde üst üste katlanmış şekilde konteyner panelleri istenilen yere taşınabilir. Maket düzende tutulan ve istenildiği zaman kısa sürede konteyner haline gelen katlanır konteyner kapı ve camları PVC şeklindedir. Hem hafif hem kullanışlı olduğu için bu tasarım tercih edilmektedir. İçerisindeki mutfak ve banyo alanı ile uzun süreli kullanım için günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Zemin yapısı da yalıtım açısından faydalı olabilmesi için PVC ürünlerden üretilmektedir. Genel olarak düşünüldüğünde ısı kaybı olmaması için tüm önlemler alınmış olarak üretimi yapılan katlanır konteynerler kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Taşımasının tamamlanması ile birlikte alanda kurulumu kısa sürede biten katlanır konteyner kapı ve camları PVC özelliği ile ekonomik kullanım süreci vaat etmektedir. Bu nedenle, yaşam konteyneri seçerken tüm özelliklerinin bilinmesi gerekir. Uzun süreli kullanımda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yapıda olması gerekir. PVC ürünlere sahip olan konteynerler enerji harcamaları bakımından kullanıcısına kazanım sağlamaktadır.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Kazım Karabekir Mahallesi,
6. Kanarya Sokak No:40
Yıldırım / Bursa
EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı