YAŞAM KONTEYNERLERİ

konteyner, yaşamkonteyneri, katlanırkonteyner, prefabrikev

Yaşam konteynerleri, barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için üretilen hızlı ve pratik yapılardır.


Yaşam konteynerleri, barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için üretilen hızlı ve pratik yapılardır.

Herhangi bir temele ihtiyaç duymadan düz alanlara kolaylıkla monte edilebilen yaşam konteynerleri hem hesaplı hem de pratiktir. Bu sayede aradığınız rahatlığa en hızlı çözümler ile kavuşabilirsiniz. Ayrıca yalıtım uygulaması yaptırarak yaz, kış her bölgede güvenle kullanabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Yaşam konteynerlerini tatil bölgelerinde kullanabileceğiniz gibi, şantiyelerde, iş yerlerinde, deprem konutları olarak ya da ofis şeklinde de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım sağlayan pratik yapılar ile birlikte hem cebinizden hem vaktinizden tasarruf edebilirsiniz.

Yaşam konteynerlerinin içerisinde barınma ve yeme içme ihtiyaçlarının giderilebilmesi için mutfak, wc ve yatak bulunabilir. Bunların haricinde de istenirse teraslı istenirse 2 katlı konteyner modelleri üretilebilmektedir. Kişinin zevk ve isteğine bağlı olarak farklı renk seçenekleri ve modelleri mevcuttur.

İçerisini ısıtmak için ısıtıcılar vb. ürünler kullanılabilmektedir. Ayrıca güneş panelleri koyularak sıcak sudan ücretsiz şekilde yararlanmakta mümkün olacaktır.

Yaşam konteynerleri Ahi Yapı’nın katlanabilir şekilde üretmesi ile birlikte ekstra pratiklik kazanmıştır. Bu sayede acil barınma ihtiyaçları için en kısa sürede üretilip montaj edilebilmektedir. Bu özellikleri ile deprem bölgelerine de kısa sürede birden çok yaşam konteynerleri ulaştırılmaktadır. 

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı