KONTEYNER MODELLERİ

konteynermodelleri, model, konteyner, katlanabilir, ahiyapı

Konteyner evler, kullanım kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajlarıyla sıkça tercih edilen evlerdir. Bu evlerinde kendilerine ve kullanım tercihlerine göre modelleri vardır.


Konteyner evler, kullanım kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajlarıyla sıkça tercih edilen evlerdir. Bu evlerinde kendilerine ve kullanım tercihlerine göre modelleri vardır.

Kullanım amacına göre tek katlı, çift katlı, teraslı, çatılı birçok model mevcuttur. Kendi tercihinize göre size en uygun olanı seçebilir ve rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Konteyner evlerin en güzel özelliği istediğiniz zaman istediğiniz yere taşınabilmesidir. Özellikle Ahi Yapı’nın ürettiği katlanabilir konteyner modelleri ile kolay taşınma ve kurulum sağlamak mümkündür. İçerisine su, elektrik gibi gerekli ihtiyaçları da kolaylıkla konulabilen konteyner modelleri her zevke uygun tasarlanabilir.

Doğal afetler sonrası yıkılan ev sahiplerinin özellikle tüm ihtiyacını gideren konteyner modelleri pratik ve hızlıdır. Ayrıca maliyet açısından normal evlere göre daha uygun oldukları için hesaplıdır. Katlanabilir olması da hep tasarım açısından farklılık katmakta hem de önceden yapılabilme özelliği sayesinde daha hızlı teslim edilebilmektedir. Ayrıca çok daha fazla konteyneri bir arada taşıyabilme amacıyla da deprem konteynerleri olarak sıkça kullanılmaktadır.

Yazlıklarda özellikle teraslı konteyner modelleri tercih edilmektedir. Bu sayede tatil bölgelerinde sıkça kullanılan teraslı modeller ferah bir kullanım alanı sağlamaktadır. Hem maliyet açısından uygun olan hem de istenilen özellikte yapılabilen konteynerler boş arazisi olanların da bu yüzden ilgisini çekmektedir. Bunun haricinde konteynerler, şantiyelerde, deprem bölgelerinde, fabrikalarda ve bağ bahçe işlerinde kullanılmaktadır.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı