YAŞAM KONTEYNERLARININ GENEL KULLANIM ALANLARI

konteyner, katlanırkonteyner, ev, yaşamalanı, prefabrikev, santiye

Yaşam konteynerları model bakımından, farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edilebilir. Pratikliği ve kolay kurulumu ile yaşam konteynerları, yazın kışın kullanılabilmektedir.


Yaşam konteynerları model bakımından, farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edilebilir. Pratikliği ve kolay kurulumu ile yaşam konteynerları, yazın kışın kullanılabilmektedir.

Kullanım alanları kişilerin istek ve zevklerine göre değişebilmekle beraber özellikle bağ ve bahçelerde, yazlıklarda sıklıkla karşılaştığımız bir modeldir. Bunun haricinde iş yerleri ve inşaatlarda kullanılmakta, kulübe olarak pratikliğinden dolayı tercih edilmektedir. Kurulumu kolay olduğundan sonradan da yeri değişebilmektedir.

Katlanır konteynerlar ise, taşıma sırasında birden çok ürün aynı anda sığdığı için pratik ve tasarrufludur. Ayrıca farklı amaçlar ile kullanılabilen bu yapıların içine elektrik, su tesisatı ve ısıtma sistemleri de kolaylıkla monte edilebilmektedir.

Şantiyelerde sıkça rastladığımız konteyner evleri, hem yaşam alanı oluşturmakta hem de tuvalet ihtiyaçları için olanak sağlamaktadır. Bu açıdan şantiyelerde konteyner evler hem kolay kurulum ve pratikliği açısından hem de ihtiyaçları karşılamak için tercih edilmektedir. Bunun haricinde yazlıklarda da maddiyat açısından evlere oranla uygun fiyatlı oldukları için kullanılabilir. Ayrıca bağ, bahçe işleri yapanlar ya da tarımla uğraşanlar için yaşam konteynerları çok büyük bir rahatlıktır. Mevsimlik işçi çalıştıran bahçe sahipleri onlara kalacak yer bulma konusunda zorlanmasına gerek kalmadan hızlı kurulumu sayesinde ve taşınabilir olma özelliği ile rahatça tercih edilebilmesine imkan sağlamıştır.

Zevk ve tercihlerinize göre seçebileceğiniz konteyner modelleri ile ister kapınızın önüne oturma alanı bırakın, isterseniz de balkon tarzı bir alan oluşturarak yaşam konteynerlarınızın görüntüsünü güzelleştirin.

Çok amaçlı kullanım rahatlığı ve Ahi Yapı’nın Türkiye’de ilk olan katlanır konteyner özelliği ile hem cebinizden, hem zamandan hem de alandan tasarruf edebilirsiniz.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Kazım Karabekir Mahallesi,
6. Kanarya Sokak No:40
Yıldırım / Bursa
EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı