KATLANAN KONTEYNER

Katlanır Yaşam Konteynerleri İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulmaktadır

Dünya üzerinde yaşanan savaşlar ve doğal afetler yaşam alanlarında daha sade ve güvenli yerlerin tercih edilmesine neden olmuştur. Doğal afet bölgelerinde kullanılmak üzere ve yaşanan savaşların ardından maddi- manevi kayıp yaşayan kişilerin huzurlu ortamlarda hayat sürmelerini sağlamak adına her geçen gün yeni yaşam alanları tasarlanmaktadır.


Dünya üzerinde yaşanan savaşlar ve doğal afetler yaşam alanlarında daha sade ve güvenli yerlerin tercih edilmesine neden olmuştur. Doğal afet bölgelerinde kullanılmak üzere ve yaşanan savaşların ardından maddi- manevi kayıp yaşayan kişilerin huzurlu ortamlarda hayat sürmelerini sağlamak adına her geçen gün yeni yaşam alanları tasarlanmaktadır. Bu yaşam alanlarında kullanılacak konutlarsa son derece basit ve pratik yapıya sahip olmak durumundadır. 


KATLANIR EV SEÇİLMESİNİN NEDENLERİ

Ev sistemlerinin her geçen gün değişen teknolojiye ayak uydurmasının ardından daha pratik alanlar önemli hale gelmiştir. Pratik dendiği zaman akla gelen yaşam alanı ise katlanır ev sistemleri olacaktır. katlanır ev seçilmesinin nedenleri ise şu şekilde sıralanabilir;


- katlanır ev sistemlerinin afet bölgesine taşınması oldukça kolaydır. 


- sadece 1 tır içerisinde 14 adet yaşam alanı taşımak mümkün olacaktır. 14 adet yaşamı alanı demekse kısa süre içerisinde onlarca insanın huzur ve güven içerisinde hayata bağlanmasına yardımcı olur.


- katlanır yaşam alanları uzun süre bakım ve onarım gerektirmeden kullanıma elverişlidir. Uzun yıllar boyunca kurulum yapılmadan saklanabilecek ya da kurulumu yapılmış bölgelerde onarım gerektirmeyecektir.


- katlanmasının ardından çok küçük boyutlara ulaşan katlanır evler, geniş alanlarda rahatça saklanabilir. Küçük bir alan içerisinde bile onlarca yaşam alanı saklanıp, kullanımı gerekene kadar muhafaza edilir.


- katlanır evlerde tek bir kişi tarafından bile kolay kurulum sağlamak mümkündür. Kolay kurulum ile sık sık tercih edilir ve hava koşullarında tekrar kurulum gerektirmez.


- oldukça sağlam olan katlanır ev sistemleri herhangi bir hava koşulunda veya doğal afet durumunda yıkılma benzeri bir hasar göstermeyecektir.


- katlanan konteyner olarak adlandırılan yaşam alanları pratik ve sağlıklı bir hayat geçirilmesine yardımcı olacaktır. 


-doğal afetlerin veya acil durum gerektiren olayların ardından katlanan konteynerler, kıs aşure içerisinde üretimi yapılacak ürünlerdir. Siparişinin alınmasının ardından geçen süre zarfında stoklardan katlanan konteyner tedariki sağlanabilecek ya da kısa süre içerisinde üretim sağlanarak afet bölgesine gönderim yapılacaktır.


- Her türlü özel projeye uygulanan katlanan konteynerler inşaat alanı gibi yerlerde kullanıma elverişlidir.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı