KATLANIR KONTEYNER

Katlanır Yaşam Konteynerleri İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulmaktadır

Ülkemizde ve Dünya’da yaşanan afetlerin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle deprem ve sel gibi maddi kayıp oranı yüksek doğal afetler, yaşanan savaşlar nedeni ile yaşanan kayıplar daha kolay ve pratik yaşam alanlarının, ülkelerde afet bölgelerinin olmasını zorunlu hale getiriyor.


Ülkemizde ve Dünya’da yaşanan afetlerin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle deprem ve sel gibi maddi kayıp oranı yüksek doğal afetler, yaşanan savaşlar nedeni ile yaşanan kayıplar daha kolay ve pratik yaşam alanlarının, ülkelerde afet bölgelerinin olmasını zorunlu hale getiriyor. Devlet tarafından belirlenen ve afet bölgesi adı verilen yerleşim bölgelerinde kullanılabilecek yapılar oluşturmak ülke toprakları içerisinde hizmet veren inşaat firmalarının görevleri arasında yer alıyor. Afet yaşanan bölgelerde kullanılacak en pratik yaşam alanı, katlanır konteyner adı verilen yapılar olarak tanımlanıyor. Katlanır konteyner nedir, neden katlanır konteynerler afet bölgeleri için önemlidir sizin için detaylandırdık.


AHİ YAPI KATLANIR KONTEYNER ÖZELLİKLERİ

Katlanır konteyner
 ile afet bölgelerinde yaşam imkanı sunan AHİ Yapı katlanır konteynerlerinin özellikleri ve avantajları şu şekildedir.

*240 x 600 boyutlarında geniş yaşam alanları oluşturulma imkanı verir. Katlanır konteyner olarak bilinen yaşam alanlarında geniş ve ferah bir yaşam ile afetzedeler kısa süreli değil uzun süre yaşam imkanı bulur.

*Uzun süre bakım ve onarım gerektirmeden kullanıma elverişlidir. Bu durum yaşanan olumsuz durumların ardından, katlanır yaşam alanlarında hayat geçirmek zorunda kalmış kişilerin daha güvenli yaşamasına
imkan verir.

*Kolay sevkıyat ve kurulum olanağı sağlar. Katlandıktan sonra düz bir levha haline gelen katlanır konteyner, kolay bir şekilde afet bölgeleri arasında taşınabilir.

*Bir tırda 12 adet yaşam alanı taşıma kapasitesi sunar. Buda maddi anlamda afet yaşam alanı kurulan bölgede belediyelerin harcırahını azaltır.

*İnşası gereken yerlerde tek hamlede, montajı basitçe yapılır. 3 kişi tarafından rahatça kurulabilen bir katlanır konteynere yerleşim 3 saat kadar kısa bir sürede gerçekleşecektir.

*Ahi Yapı katlanır konteynerleri hızlı üretilir. Yaşanan afet sonrasında istenen miktarda katlanır konteyner oldukça kısa bir süre içerisinde afet bölgesine sevk edilecektir.

*Düşük maliyetli 1. Sınıf malzeme kullanılarak üretilir. Zaten afet yaşamış veya savaştan çıkmış bir ülke için kaliteli ancak dayanıklı yaşam alanları önemlidir.

*Birden çok alanda, birden fazla kullanıma uygundur. Sadece afet bölgelerinde değil, fabrikaların birbirinden ayrılması gereken kısımlarında, ofis bölgelerinde veya geçici iş kurulması gereken yerlerde katlanır
konteyner kullanılabilir. Her özel projeye uygulanabilir yapıdadır.

*Özel üretim malzemeleri ile yanmaz ve sudan etkilenmez. Her türlü hava koşulunda uzun süre kullanıma uygundur.

CC Holding iştiraki olan AHİ YAPI, 5 yılı aşkın iş tecrübesi ile pratik yapıya sahip, kolay monte edilir konteyner,inşaat ve yapı üreticiliği yapmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: KAZIM KARABEKİR, 5. ADA SK. NO:41, 16370 YILDIRIM/BURSA EPOSTA: info@ahiyapi.net

Çerez Politikamız

Ahi Yapı